MOSiR Łaziska Górne
 

Strona GłównaAktualności → Turniej bowlingowy ZAJĄCZEK 2018 -

 

Turniej bowlingowy ZAJĄCZEK 2018 - wyniki

10 kwietnia 2018 o 01:44

W sobotnie przedpołudnie w Hali MOSiR w Łaziskach Górnych, w kręgileni bowlingowej rozegrano turniej świąteczny ZAJĄCZEK 2018. Rywalizowano w kategorii Mężczyzn ,kobiet oraz amatorów (bez podziału na płeć). 

W turnieju wystartowało praiwe 25 osób, o różnym poziomie umiejętności - ale to właśnie zaleta bowlingu, że rywalilzować mogą wszyscy - a liczy się dobra zabawa, uśmiech i satysfakcja z indywidualnych osiągnięć.

Po rozegraniu 3 punktowanych gier wyłoniono zwycięzców wśród amatorów oraz kategoriach OPEN.

W kategori Kobiety OPEN zwyciężyła Ola Pagieła (Skoczów) z wynikiem 474 pkt. Drugie miejscce wywalczyła Ewa Pagieła (Skoczów) z wynikiem 432 pkt, a trzecia była Danuta Romańczyk (Łaziska) z wynikiem 351 pkt. W Kategorii Mężczyzn OPEN najlepiej kulał Andrzej Juraszek (Bielsko), który z wynikiem 592 zwyciężył w całym turnieju. Drugie miejsce zajął Paweł Kozok (Łaziska) - 590 pkt, a trzezci był Zygmunt Kokurowski (Cieszyn) 558 pkt. 

W kateogorii Amatorów, rozpoczynających swoją przygodę z bowlingiem zwyciężył Lucjan Smolorz (Łaziska) osiągając wynik 358 pkt. Drugie miejsce zajęła Jolanta Pietryja - Smolorz (Łaziska), z wynikiem 348 pkt, a trzecie lokata dla Filipa, który wykulał 274 pkt.

Uśmiech, miła atmosfera i sportowa rywalizacja - to gwarancja dobrej zabawy, którą był z pewnością sobotni turniej - zajączek 2018.

Kolejne, a matorskie i nie tylko zmagania już niebawem.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez MOSiR.

Nagrody rzezczowe zapewnił Organizator (Wojciech Drwięga, który całą imprezę przygotował, prowadził i zrelacjonował.

W galerii foto dzięki uprzejmości Sebastiana, który wykonał większość zdjęć.Biuletyn Informacji Publicznej

Przetargi

Nasze obiekty

Nasi partnerzy

Akceptujemy karty

Ankieta

Szukaj

Ważne linki


Facebook MOSiR
Facebook ORS Żabka