MOSiR Łaziska Górne
 

Strona GłównaAktualności → Turniej piłki nożnej rocznika

 

Turniej piłki nożnej rocznika 2007

20 marca 2018 o 10:25

25.02.2018 w hali MOSiR w Łaziskach Górnych odbył się halowy turniej piłki nożnej orlików rocznika 2007 o Puchar Prezesa KS Polonia Łaziska Górne.

Podopieczni trenera Andrzeja Sikory w turnieju rozegrali po pięć meczy. Pierwsza drużyna KS Polonii Łaziska wygrała dwa mecze i jeden zremisowała i ostatecznie zajęła ósme miejsce w turnieju. Druga Polonia wypadła trochę gorzej wygrała dwa mecze i w klasyfikacji końcowej zajęła dziewiąte miejsce w turnieju.

MKS Pogoń Ruda Śląska trzecie miejsce w turnieju wyjechała z Łazisk z najmniejszym pucharem i brązowymi medalami po łatwo wygranym pojedynku z zawodnikami AKS Mikołów 4:0

Turniej wygrała drużyna z Mikołowa LKS Orzeł Mokre, która w finale, po zaciętym pojedynku pokonała KS Górnika Boguszowice 1:0. W pełni zasłużone zwycięstwo. W całym turnieju wszystkie wygrane mecze, największy puchar, złote medale i niezapomniane wspomnienia.

Fundatorem nagród był Prezes KS Polonii Łaziska Mariusz Szala, a nagrody: dyplomy, puchary, statuetki i medale  w jego imieniu wręczał członek zarządu Andrzej Sikora.  

Turniej przebiegał z poszanowaniem zasad fair play i w duchu sportowej rywalizacji. Brawa dla rodziców za obecność, kulturalny doping i wsparcie swoich pupili.

Nagrody indywidualne otrzymali:

Najlepszy strzelec turnieju:        Kamil Lis LKS Orzeł Mokre

Najlepszy zawodnik turnieju:     Adam Trębacz KS Górnik Boguszowice

Najlepszy bramkarz turnieju:     Robert Halski AKS MikołówBiuletyn Informacji Publicznej

Przetargi

Nasze obiekty

Nasi partnerzy

Akceptujemy karty

Ankieta

Szukaj

Ważne linki


Facebook MOSiR
Facebook ORS Żabka