MOSiR Łaziska Górne
 

Strona GłównaAktualności → Andrzejkowy Bowlingowy Turniej

 

Andrzejkowy Bowlingowy Turniej Par

05 grudnia 2017 o 11:09

W niedzielny poranek, 3 grudnia, w kręgielni bowlingowej Hali MOSiR rozegrano Andrzejkowy Turniej Par. W rywalilzacji uczestniczyły pary m.in. z Rybnika, Pszczyny, Skoczowa, Pruchnej, Oświęcimia i oczywiście Łazisk. Łącznie 11 par. Zabawowy, rekreacyjny charakter imprezy nie zdominował wyników poszczególnych par. Walczono z pełnym zapałem o każdy punkt. W parze zawodniczka i zawodnik rzucają na zmianę swoje rzuty, tzn. kobieta rzuty parzyste, partner - rzuty nieparzyste. Cieszy, że prawie wszystkie pary to rodziny - czyli potwierdza się rodzinny charakter kręgli. Cieszy również fakt, że w zawodach uczestniczyły niektóre pary po raz pierwszy, stykając się z rywalizacją bowlingową.

Po zakończeniui czterech punktowanych kolejek podsumowano wyniki. Zwyciężyła para Ola Pagieła i Artur Stabik z wynikiem 719 pkt i średnią 179,8 (najwyzsza gra turniejowa - 226 pkt.). Drugie miejsce przypadło parze Ola i Roman Węglorz, która wykulała 688 pkt i uzyskała średnią 172 pkt. Trzecie miejsce dla pary Basia i Janusz Bober, którzy uzyskali 649 pkt, i średnią 162,3 pkt.
Szczegółowe wyniki w załączniku.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez MOSiR, a nagrody zapewnił organizator, który zawody przygotował i prowadził, czyli: W. Drwięga 

Załączniki:Biuletyn Informacji Publicznej

Przetargi

Nasze obiekty

Nasi partnerzy

Akceptujemy karty

Ankieta

Szukaj

Ważne linki


Facebook MOSiR
Facebook ORS Żabka