MOSiR Łaziska Górne

Strona GłównaAktualności → XXII Amatorski Turniej koszykówki -

XXII Amatorski Turniej koszykówki - wyniki.

19 maja 2017 o 11:23

6 maja, w sobotę, w Hali MOSiR w Łaziskach Górnych spotkali się na corocznym turnieju miłośnicy koszykówki. Przyjechali z Katowic, Tych, Mikołowa, Orzesza i z Łazisk. Na starcie stanęło 6 druzyn, które podzielono na dwie grupy eliminacyjne, w których grało się systemem "każdy z każdym". Po rozegraniu meczy eliminacyjnych, jednocześnie na dwóch boiskach, zespoły z I i II miejsca w grupie awansowały do fazy finałowej. Zespoły z III miejsc stoczyły pojedynek o 5 miejsce.

Po kilku godzinach rywalizacji, po ciekawych, niestandardowych zagraniach, po celnych i niecelnych rzutach, wyłoniono zwycięzców.
Najlepszą drużyną Turnieju okazała się drużyna "ANDRZEJE" z Łazisk, która zwyciężyła we wszystkich poojedynkach. Drugie miejsce zajęła drużyna "LUDZIE GRUBEGO" z Tych.
Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna "MŁODZI i STARZY" z Katowic, a na czwartym "MAGICY" z Orzesza. Miejsce 5 i 6 przypadło drużynom z Mikołowa UKS BASKET 1 i UKS BASKET 2.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez MOSiR. Nagrody rzeczowe - zapewnił Organizator.

Zawody przygotował, prowadził i sędziował: W. Drwięga