MOSiR Łaziska Górne
 

Strona GłównaAktualności → XVI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa powiatu mikołowskiego...

 

XVI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa powiatu mikołowskiego w tenisie stołowym - podsumowanie.

25 kwietnia 2017 o 12:11

W niedzielę, 23 kwietnia, w Hali MOSiR w Łaziskach Gornych już po raz 16 rozegrano Otwarte Indywidualne Mistrzostwa powiatu mikołowskiego w tenisie stołowym. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w kategorii OPEN w wieku +25 lat. Najstarsi zawodnicy mieli ponad 70 lat. Na starcie stanęło prawie 40 uczestników, którzy przyjechali nie tylko z województwa śląskiego - byli zawodnicy z Warszawy oraz z Małopolski.

Gra o każdy set, o każdy punkt, o każdą piłeczkę, sportowa rywalizacja w duchu fairplay - to najlepsza charakterystyka Turnieju. 
Zawodnicy zostalli podzieleni na 8 grup eliminacyjnych, gdzie walczyli każdy z każdym. Po rozegraniu pojedynków grupowych, zawodnicy z miejsc pierwszego i drugiego - awansowali do kolejnej rundy eliminacji do finału. Kolejna runda to system pucharowy, który wyłonił zawodników walczących o miejsca 1-4 (zawodnicy bez porażki), zawodników walczących o miejsca 5-8, 9-12, 13-16.
Z eliminacji grupowych, zawodnicy z 3, 4 i 5 miejsca zostali przydzieleni do drabinki turniejowej, gdzie rywalizowali w systemie pucharowym do dwóch przegranych, o wszystkie miejsca.

Po 6 godzinach gry, po wielu niesamowitych poojedynkach, wymianach - wyłoniono zwycięzców.

Mistrzem powiatu mikołowskiego został Adrian ELIASZ. Drugie miejsce zajął Jakub GLANOWSKI, trzeci był Jerzy PEŁKA, a czwarty Sławek RADŁO. Szczególowe wyniki w załacznikach.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez MOSiR. Nagrody rzeczowe dla pierwszych 12 zawodników zapewnił Organizator. 

Zawody przygotował i prowadził - W. Drwięga

Załączniki:Biuletyn Informacji Publicznej

Przetargi

Nasze obiekty

Nasi partnerzy

Akceptujemy karty

Ankieta

Szukaj

Ważne linki


Facebook MOSiR
Facebook ORS Żabka